Coburgova ulica-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Nedá sa prejsť bez toho, aby nás neošpliechali okoloidúce autá..

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mestský úrad v Trnave
26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vyčistenie vpustov sme zaradili do plánu realizácií na mesiace október/november.
Kto? CS s.r.o.
Kedy? viď odpoveď

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.