Ulica Hospodárska-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Štefan 16. októbra 2020

Na Hospodárskej ulici neďaleko križovatky so Študentskou je neostrihaný šípový krík. Svojimi výhonkami zasahuje do chodníka, a vďaka tomu ťažko vidieť na chodník zo Študentskej. Niekedy spoza neho vybehne kolobežkár na elektrickej kolobežke!

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.