J. G. Tajovského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

riadna kopa nadrozmerneho odpadu

16. október 2020

Občan

Cca 200m metrov majú zberny dvor.... Vizitka nájomníkov...
17. október 2020

Robo

Primitív sa nájde všade ale taká veľká koncentrácia primitívnych asociálov ako je v tej mestskej bytovke neni nikde v Trnave. Azda iba na Coburgovej...
21. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania