Ulica Štefana Moyzesa-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter Bacigál 18. októbra 2020

Konáre tohoto stromu visiace nad komunikáciou sú prekážkou pre vozidlo, ktoré čistí krajnice komunikácie, už od jari 2020 nebol okraj tejto komunikácie z tohoto dôvodu vyčistený a hromadí sa tam naplavená hlina.a iné nečistoty z vegetácie.
Navyše konáre toho istého stromu ohrozujú a znečisťujú odkvapový systém priľahlého domu č.26, nastáva poškodzovanie súkromného majetku.

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania