Ulica Slovanská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prosím o odvoz o rezaných konárov vedľa odpadkových kontajnerov. Ďakujem

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania