Ulica Hlboká-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Zaslané samospráve

Odkedy su tu umiestnene podzemne kose tak su kazdy tyzden preplnene. Papiere a plasty ludia stlacaju, aj tak to nestaci, kedze bolo zrusene stojisko klasickych kontajnerov treba s tymto nieco robit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania