Ulica Čajkovského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

19. október 2020

TOP

To zbierali dobrovolnici cez vikend z lepsej trnavy , fcc to odveze
26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odpad bol vyvezený. Ako píše občan vyššie, išlo o odpadky z dobrovoľníckej akcie.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.