Kamenná cesta-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Božena 18. októbra 2020

Neupravený a po každom daždi zablatený a veľmi znečistený priestor pri vodovode.
Za celý rok vôbec nebol robený poriadok a čistenie hlavného chodníka/cesty.

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania