Orezanie kríkov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 20. júna 2014

Na chodníku na Zelenečskej ul. takto zasahujú šípy a kríky do chodníka.

25. jún 2014

Matúš G

Pekne to vyzerá keď je to ostrihané. Ďakujem.
08. október 2014

Matúš G

Chcelo by to ešte raz ostrihať. Nech majú ľudia cez zimu kadiaľ chodiť.
31. október 2014

Matúš G

Vybavené.
11. november 2015

Matúš G

Poprosím znova orezať kríky, aby sme cez zimu nechodili po ceste. Treba toto miesto zaradiť do pravidelnej údržby zelene, stačí keď sa to 2-3x za rok ostrihá. Ďakujem.
13. november 2015

Matúš G

Ďakujem za rýchle vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania