Dedinská ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavel B. 20. októbra 2020

Tento vrak blokuje parkovacie miesto už niekoľko mesiacov, oznam od mestskej polície už vybledol.

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
za účelom odstránenia vozidla vykonávame všetky úkony potrebné k zabezpečeniu zákonom stanovených podmienok. Odstránenie uvedeného vozidla mestom komplikuje naša zákonná povinnosť vyzvať najprv jeho držiteľa k splneniu povinnosti vozidlo odstrániť. V tomto prípade komplikáciu spôsobuje skutočnosť, že držiteľ vozidla zmenil adresu miesta pobytu. Na vyriešení podnetu pracujeme. Ďakujeme za pochopenie

Mestská polícia Trnava
09. marec 2021

Pavel B.

Dobrý deň, tento vrak stojí na parkovisku pred obchodom Jednota už skoro rok. Vrak má prepadnutú STK . Prosím o skorú odpoveď ako sa to bude riešiť. Ďakujem Pavel Briatka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.