Ulica Bučianska-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Uhynutý potkan pri kontajneroch na bucianskej, pri prechode oproti kontajnerom

09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania