Ulica Bosniacka-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Milos 26. októbra 2020

Parkovat sa da aj tak ze si cesticku vyjazdite

09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet sme preverili dňa 26.10.2020. Vozidlo sa na predmetnom mieste nenachádzalo. V prípade spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky sa prosím obráťte na stálu službu Mestskej polície mesta Trnava prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky 159 v čase spáchania priestupku. Na miesto bude vyslaná hliadka, ktorá posúdi, či sa priestupok stal a ak áno, vykoná úkony smerujúce k jeho objasneniu.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.