Ulica Čajkovského-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Po prácach na vedení vysokého napätia je chodík značne znečistený od blata. V celej šírke na úseku asi 50m

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme zadali spolupracujúcej firme, avšak v zmysle cestného zákona je znečistenie povinný odstrániť ten, kto znečistenie spôsobil, teda vodič vozidla. Vykonávať kontroly nad dodržiavaním ustanovení cestného zákona je v kompetencii policajných zložiek.

Odbor dopravy
02. november 2020

Tomas

Cesta je už viac menej čistá. Neviem koho zásluhou. Možno mesto, samospráva alebo len dážď z posledných dní. Hlásenie sa môže uzatvoriť. Dik!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania