Ulica Čajkovského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol28 26. októbra 2020

Pekný deň. Na ulici sa nachádza niekoľko odborných ks oblečenia. Pravdepodobne niekto vyberal kontajnery. Žiadam o upratanie odpadu. Ďakujem.

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
28. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lokalita bola vyčistená.

Správa športových a kultúrnych podujatí - technický úsek

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania