Ulica Bedřicha Smetanu-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 26. októbra 2020

Pekný deň. Na ul. B.Smetanu sa nachádza zastavaná plocha (zjavne po stojisku na koše), ktorí je treba odstrániť a plochu je potrebné zatrávniť. Ďakujem.

25. október 2020

Mike8

Ešte doplním, že v blízkosti je popisné č. 15.
28. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Odstraňovanie plôch po pôvodných stojiskách, resp. ich úprava na parkoviská v lokalite Prednádražie je plánovaná v roku 2021 (s prihliadnutím na možnosti rozpočtu). Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2021

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania