Pútnická ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Po celej dlžke cesty na Putnickej ulici v Modranke su vytlky.

02. november 2020

TOP

Cela Putnicka sa bude opravovat, bola v plane este tento rok ale vyzera to ze sa to nestihne , takze az na jar
18. február 2021

Martina

Môžem sa spytať v akom stave je riešenie tejto cesty ? Ďakujem
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto Trnava má v pláne opraviť Pútnickú ulicu. Je to naplánované na tento rok. Definitívne rozhodnutie však ešte vedenie mesta nepostúpilo na Odbor dopravy. V prípade, že sa nebude plošne opravovať, tak Odbor dopravy opraví lokálne poruchy, keď to dovolia klimatické podmienky a začne sa výroba obaľovaných asfaltových zmesí. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Odbor majetkový

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania