Ulica Markovičova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Neodratané lístie na ulici spôsobené mestkými stromami. Prosim o udržbu ulice

26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, intravilán mesta Trnava bol celý vyčistený od lístia na konci roka 2020.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava - technický úsek

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.