Odkusnuté z chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
zubatý 24. júna 2014

Po vybudovaní prípojky k prístavbe rotundy Spiegesal, ostala "vykusnutá" časť chodnika.

To už tam nemohli dať tu trochu betónu, nch to nejako vyzerá?

25. jún 2014

kamilo

ten odkusnuty chodnik mi vadi omnoho menej ako ta pristavba k rotunde!
26. jún 2014

Jozef A

Súhlasím, vyzerá to ako päsť na oko. Mal sa podľa mňa zosúladiť štýl. Stálo by to ale asi o dosť viacej, takže v tom bude zakopaný pes, pdľa mňa.
26. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
šírka chodníka nebola zachovaná, aby tam nemohli parkovať nedisciplinovaní vodiči. Z rovnakého dôvodu boli osadené aj červeno-biele koly, ktoré zároveň zabránia vjazdu do predmetnej vnútroblokovej komunikácie. Úpravy boli zrealizované na základe požiadavky obyvateľov tejto lokality.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. jún 2014

Peter

Mne sa paci, ze konecne niekto rotundu opravil a nespadla
27. jún 2014

Flego

Obyvatelia vymysleli takúto somarinu ??? To snáď nie, stačilo osadiť stĺpiky bližšie k ceste a chodník spraviť normálny. Je tam žltá čiara, bokom by tam nikto nestál.
28. jún 2014

Jozef A

Mne sa už veľmi dlho nezdá prístup mesta v tom, že sa niečo urobilo na základe "verejnej požiadavky" atď... Myslím si, že je to neoveriteľné a preto mesto môže niekedy alibisticky ospravedlniť svoje konanie, resp. rozhodnutie možno jedného jediného človeka, bez nejakej verejnej diskusie. Len tak zo srandy by som rád videl nejaký doklad o tom, že obyvatelia tejto lokality žiadali zúžiť chodník, aby tam nemohli parkovať nedisciplinovaní vodiči. Ospravedlním sa za svoj ničím nepodložený názor, keď mi ho mesto vyvráti. Teraz mi ide o princíp, netrhá mi žily ten chodník...
29. jún 2014

anita

To že opravili rotundu chválim ,ale tá prístavba je hrozná Keby to aspoň farebne zladili , aby to nebol taký kontrast A ten chodník k tomu ... kto im to takto schválil ???
30. jún 2014

Romana

otrasna rekonštrukcia rotundy " tá pristavba je výsmech stavebnictva :-D
05. júl 2014

Lucery

Čo som čítal, tak do toho bolo investované asi celkom dosť, takže v tom to asi nebude. Má to byť obrastené brečtanom - uvidíme.
Rotunda mala pôvodne prístavbu na opačnej strane, kde bola ubytovacia časť s akousi letnou záhradou. Spiegelsaal - zrkadlová sieň - bola vlastne o pár metrov ďalej, bola to vychýrená krčma a tančiareň za hradbami mesta. Po jej zbúraní názov "preskočil" na rotundu.
Podľa klientely, ktorú tam občas vidím, tipujem, že ich nejaká srandovná žltá čiara nezastaví, takže hoci to tam vyzerá všelijako, je to lepšie ako zapratané autami.
12. november 2015

Matúš G

Skúste znova zvážiť či ten kúsok chodníka nedobudujete, vyzerá to fakt otrasne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania