Ulica Seredská-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Blatovy 19. novembra 2020

Začiatkom septembra elektrikari rozkopali Seredsku a Jarnu ulicu.
Do dnesneho dna nie su obe ulice dane do povodneho stavu. Po firme ostalo len blato,kamene znicene chodniky, vjazdy do dvorov. Budu mat obyvatelia zo Seredskej a Jarnej ulice Vianoce na blate?

21. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, daný podnet je v riešení. Firma, ktorá pracovala v danej lokalite bola vyzvaná na nápravu terénu.

Odbor dopravy
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, obe ulice sú v pôvodnom stave. Podnet je vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania