Ulica Ludvika van Beethovena-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Gabriela 25. novembra 2020

Dobrý deň, na ulici Ludvika van Beethovena /pod kopcami pri bicrosovej dráhe) už dlhšiu dobu chýbajú 2 odpadové koše, ako aj sáčky pre psíčkarov... Žiadam o riešenie tohto podnetu. Ďakujem.

07. december 2020

Gabriela

Dobrý deň, žiadame opätovné osadenie smetného koša na ul. Ludvika van Beethovena - pod bicrosovou dráhou.
Na základe tohto podnetu boli osadené chýbajúce 2 smetné koše, ale neviem z akého dôvodu bol funkčný 3. kôš odstránený. Denne tadeto prejdú
desiatky
chodcov a psíčkarov... Navyše nikdy tu nenájdete vrecká na psie exkrementy ! Ani na doplnených košoch !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania