Ulica Čajkovského-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Ondrej Gabris 29. novembra 2020

Dobrý deň na detskom ihrisku bol vyrezaný strom, ktorý tam v lete poskytoval oddych pred horúčavou. Chcem sa opýtať, či to bolo vykonané mestom a ak áno prečo? Plánuje sa aj s náhradnou výsadbou?
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania