Zelený kríčok-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
B.G. 29. novembra 2020

Prosim vycistit cely priestor zastavok a prilahleho uzemia od opadaneho listia.

15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Spomínaná plocha bola vyčistená 1.12.2020. V prílohe prikladáme fotografiu.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania