Ulica Ľudmily Podjavorinskej-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Znecistena cesta, nikto sa o cistotu chodnikov a ciest neaujima.

30. november 2020

Filip

To je teraz uplne na kazdej ulici.
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania