Ulica Nerudova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
B.G. 29. novembra 2020

Lincianska dvor 3 - cast travnikov bola upravena ale este su tam miesta pri chodnikoch kde sa uprava nespravila a chodniky tiez nie su vycistene od blata a inej spiny.

30. november 2020

Filip

Neviem sice kde to je, ale vyzera to ako fotka z rozvojovej krajiny. Katastrofa
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania