Ulica Rybníková-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nefunguje tlačidlo pre chodcov na semafóre. Pravdepodobne zalepené.

13. december 2020

Micro

Tlačidlá vymenené a funkčné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania