Prehnitá podlaha na preliezkach v amfiteátri

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 30. júna 2014

Opäť dávam podnet na kontrolu a opravu preliezok na detskom ihrisku v amfiteátri (posledný bol z apríla tohto roku).

V podlahe pred šmykľávkou je už celkom veľká diera, keďže drevo je prehnité, čo je výborne vidieť pri pohľade zospodu. Rastú tam dokonca na viacerých miestach huby.
Je evidentné, že pri tejto preliezke je nevyhnutná skutočná kontrola, keďže toto je už tretí podnet (od minulého roka), v ktorom sa riešia jednotlivé prehnité časti.

Ďakujeme za promptnú opravu.

Foto odpadkových košov a poriadok v okolí fontány z dnešného popoludia pridávam už iba ako bonus.

http://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/4976/detske-ihrisko-v-mestskom-amfiteatri

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/8656/chybajuce-zabradlie-na-preliezkach

30. jún 2014

Flego

A to je ihrisko v samom centre mesta, čo potom tie detičky na okrajoch sídlisk. Tie majú šťastie ak návštevu miestneho ihriska v zdraví prežijú....
07. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená časť podlahy na hracom prvku umiestnenom v Mestskom amfiteátri bude 7. 7. 2014 nahradená novým dielom.

Správa športových a kultúrnych zariadení
14. júl 2014

Štefan

Deravá podlaha bola vymenená. Ďakujeme.
21. september 2015

Štefan

Na preliezke je opäť deravá podlaha, keďže podlahová doska je prehnitá a dá sa prederaviť aj prstom. Prosím o rýchle zabezpečenie kontroly a opravy.
29. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená časť podlahy na hracom prvku bola vymenená.

Správa športových a kultúrnych zariadení
01. október 2015

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania