Starohájska ulica-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marek 04. decembra 2020

Dopravne zrkadlo na vyjazde z parkoviska na Starohajsku ul. je prilis male. Podavam podnet na realizaciu vacsieho zrkadla optimalne 100 cm sirokeho. Na danom mieste je dopravna situacia velmi neprehladna a v zrkadle nie je dostatocne vidiet vozidla. Zrkadlo je umietnene pomerne daleko v zeleni az za chodnikom. Pocet vozidiel, ktore Starohajskou ul. prechadzaju rovnako tak aj vozidiel vychadzajucich z parkoviska je natolko vysoky, ze zrealizovanie montaze vacsieho zrkadla by viedlo k vyssej bezpecnosti vsetkych ucastnikov cestnej premavky.

15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania