Kamenná cesta-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Alena Stanikova 06. decembra 2020

Dobry den,bolo by mozne vycistit cyklotrasu na Kamennej ceste od napadaneho listia? Neskutocne sa to smyka. Dakujem.
Alena Stanikova

22. december 2020

Alena Stanikova

Chodnik bol vycisteny. Dakujem:)
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol v čase pridania vyriešený.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.