Ulica Botanická-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Stanka Schuster Schuster 13. decembra 2020

Dobry vecer minule som pri ceste nasla mrtvu macku chcela by ju dat niekam na posledny odpocinok existuje v tt nieco take ci sa davaju do kontajnera ako som citala..

26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Takýto priestor na uloženie zvierat v Trnave žiaľ neexistuje.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.