Ulica Jiráskova-značka-odstránenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marek 13. decembra 2020

Byvam na ulici Jirasková 28 a reagujem na podnet od obyvateľky na osadenie dopravneho značenia zákaz parkovania. Dopravné značenie sa osadilo po velmi krátkom čase od podania podnetu a nám bývajucim v tejto časti tým vznikol obrovský problém. V poobednych hodinách cez týžden je problém zaparkovat a vo večerných hodinách nezaparkujeme vôbec,nakolko dopravné značenie ubralo minimalne 5 parkovacích miest. Situácia sa mala vyriešit skor retardérom,pretože najviac vzikajú kolízie ráno,ked ludia vozia deti do prilahlej školy aj škôlky. Ziadam o odstránenie značky a vyriešit situáciu v prospech ludí,ktorí tu žijú a parkujú tu svoje autá. Stačí si prečítat komentáre pod prvym podnetom ktory bol podaný 1.12.2020 . Kde asi mame parkovat svoje autá kedže nám tu parkujú už ludia z iných bytoviek?

13. december 2020

Jozef Brezina

Vyriešený problém tým najjednoduchším spôsobom..pridaním značky zákaz zastavenia a státia...to snáď už žiaci základnej školy by to dokázali lepšie vyriešiť keby to dostanú ako projekt a vyriešiť problém.....Gratulujem lenivosti ľudí na úrade...
14. december 2020

Jana Šteigerová

Ulica Jiráskova-Automobily-iné

Reagujem na túto, nedávno a veľmi rýchlo osadenú značku na Jiráskovej ulici. Značne to nám obyvateľom priľahlého bytového domu a ale aj rodinných domov skomplikovalo situáciu. Už aj predtým bol problém zaparkovať pri bytovke a nie ešte teraz... Človek aby sa bál vytiahnuť auto z parkoviska a šiel si niečo vybaviť alebo nebodaj ísť do večera do práce!!! Počas cesty domov aby sa modlil aby mal kde odstaviť auto. Žiadam odstránenie značky alebo iné vhodné riešenie našej situácie.
16. december 2020

Martin

Mne ako obyvateľovi jedného z tých rodinných domov je to viac menej jedno či tam tie autá stoja - pokiaľ mi nebudete parkovať pred bránou a ja budem môcť ráno s autom odísť. Nebaví ma pravidelne volať hliadku MsP aby kontaktovali majiteľa kvôli preparkovaniu.
Ale keďže všetko nie je čierno-biele, tak pridávam fotku z dnešného rána - takto neprehľadne to v tej zákrute niekedy vyzerá a vznikajú tam pomerne nebezpečné situácie, keď idú autá z oboch smerov a navzájom sa nevidia - z tohto pohľadu má podľa mňa ten zákaz opodstatnenie.
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, momentálne neuvažujeme o ďalšej úprave resp. odstránení predmetného dopravného značenia, ktoré bolo osadené okrem problematického parkovania vo vjazdoch, aj z dôvodu zlých rozhľadových pomerov pri vychádzaní z vjazdu resp. výjazdu. Predmetné dopravné značenie bolo osadené na základe súhlasného stanoviska Okresného dopravného inšpektorátu po posúdení žiadostí a podnetov obyvateľov rodinných domov, ktorí majú z dôvodu parkovania vozidiel vo vyznačenom úseku problém vchádzať a vychádzať z vlastných nehnuteľností resp. majú znemožnený vjazd.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania