Ulica Teodora Tekela-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Patrik 21. decembra 2020

Toto je vjazd na parkovaciu plochu na ul T. Tekela 12 a 13. Prednedavnom bola na vjazde na parkovisko realizovana oprava potrubia. Z dovodu opravy bol zablokovany tento vjazd na parkovicko. Po oprave potrubia a zaplatania cesty tu vznikol takyto vjazd na prakovisko. Je to neodborne opravene alebo teda odflaknute. Aby sa predislo zbytocnym skodam na vozidlach je potrebne venovat tomu pozornosť. Dnešnej dobe by takto cesta po oprave potrubia vyzerat urcite nemala.

26. december 2020

Zuzana

Ta vrchna vrstva asfaltu je hrozná, je to hrbolate a vyssie ako okolity asfalt. Hrozne odflaknuta praca, snad to napravia.
27. december 2020

Peter Durin

Snívate s nami neviete v akom štáte žijete? Toto by sa na západe štát nemohlo nakoľko tam sa kvalita prác kontroluje....
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
12. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je v riešení. Rozkopávku a ukončenie realizovali plynári pri odstraňovaní poruchy.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania