Ulica Seredská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Matúš Meluš 28. decembra 2020

Dobrý deň,

chcem Vás len poprosiť, resp. spýtať sa, či by sa nemohol riešiť problém s odpadom, ktorý máme pri novostavbe v lokalite Štvorlístok v Modranke (Seredská a Topoľová ulica).

Nebolo by prosím možné vyvážať separovaný odpad aspoň 2x do mesiaca? Veľmi by nám to uľahčilo starostlivosť o naše okolie. To isté platí o komunálnom odpade, 40 ľudí v našej bytovke má k dispozícii len jeden smetiak. Negatívne skúsenosti máme aj s okoloidúcimi, ktorí nám nechávajú odpad pri smetiakoch keď zistia, že zberný dvor je zatvorený. Preto by nám pomohlo, ak by ste nám mohli pridať ešte jeden smetiak na komunálny odpad a vývoz separovaného odpadu realizovať aspoň 2x do mesiaca. Naše smetné nádoby si po ustálení situácie plánujeme zamykať.

Ďakujem za akúkoľvek odpoveď.

28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania