Ulica M. Schneidra Trnavského-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Opadavajuca omietka, moze niekoho zranit!!!

28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia

Mesto Trnava
02. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Stavebný urad preveril podnet - stav stavby sup.č. 397 Ul. M.Sch.Trnavského 1. Za stav objektu a spôsobené škody je zodpovedný jeho vlastník. Stavebný úrad upozorní vlastníka spoločnosť Cappella, nám. sv.Mikuláša 2, Trnava na závadu fasády a vyzve ho na zjednanie nápravy.

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania