Ulica Spartakovská-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
patrik 31. decembra 2020

Stĺp je poškodený a 1 zasahuje do cyklistického chodníka

28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
02. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poškodený stĺpik bol vymenený. Podnet bol vyriešený.

Odbor investičnej výstavby

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania