Ulica Jerichova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Odlomena znacka!

12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravné značenie je už opravené.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania