Ulica Veterná-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na novom chodniku na Veternej pri kruhaci Lidl, je nerovny povrch nakopko sa tam po dazdi stale udrzuje voda ...

12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník dáme zhotoviteľovi v rámci reklamácie opraviť. Realizácia však bude až keď to klimatické podmienky dovolia.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania