Ulica Hlavná-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Filipa 03. januára 2021

Znicena lavicma na Hlavnej ulici, pri CSOB

09. január 2021

Radovan

Poškodená lavička po náraze motorovým vozidlom
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poškodená lavička bola dnes odstránená. Podnet je vyriešený.

Mesto Trnava
11. január 2021

Viktória

rozbitá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania