Cukrová ulica-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

chraneny strom na kalvari - spadnuta polovicka stromu na oplotenie

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania