Ulica Hlboká-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Majo 03. januára 2021

Na hlbokej chyba znacka hlavnej cesty na krizovatke so sidliskom (od sidliska je daj prednost v jazde spravne)

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné značenie bolo zadané na realizáciu s termínom do 31.1.2021.

Odbor dopravy
10. február 2021

Majo

Znacka tam uz je. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania