Ulica Juraja Slottu-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

05. január 2021

FCC Trnava

Dobrý deň,

nádoba bola dnes 05.01.2021 namontovaná.

FCC Trnava, s.r.o.
06. január 2021

Zuzana

Podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania