Ulica Leoša Janáčka-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Trnavcanka Si 04. januára 2021

Poprosím prehodnotiť množstvo zberných nádob na sklo pre oblasť Trnava Západ. Na množstvo domov na Spiglsaal II. a za traťou sa táto situácia pri jednej jedinej nádobe opakuje pravidelne....Fotografia aktuálna zo včerajšieho dňa....

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nádoba na sklo bola vyprázdnená. Čo sa týka doplnenia ďalšej nádoby na sklo tak, v individuálnej bytovej výstavbe je problematické nájsť vhodné miesto na umiestnenie nádoby na sklo, nakoľko tieto nádoby je vhodné umiestňovať v rodinnej zástavbe, tak aby neboli v priamej blízkosti rodinných domov, pretože pri vhadzovaní skla vzniká hluk. Z toho dôvodu v tejto lokalite je možné využiť už existujúce stojisko na ulici Leoša Janáčka prípadne zberné dvory. Ďakujeme za porozumenie

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania