Ulica Andreja Žarnova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Anna Kravarikova 04. januára 2021

Na Zarnovke si platime za odvoz smeti dvakrat, uz dva tyzdne je to iba raz do tyzdna. Takto to tam vyzera.

05. január 2021

FCC Trnava

Dobrý deň,

nádoba bola 04.01.2021 vysypaná.

FCC Trnava, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania