Ulica Seredská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Modrančan 08. januára 2021

Poprosím o vyčistenie od odpadu a orezanie inváznych javorovcov (okrem orezania je potrebné aj natretie kmeňov hrebicídom aby stromy vyschli) úseku Sereďskej cesty od M-PARKU až po MERKURY MARKET, na pozemku, ktorého vlastníkom je mesto Trnava.
Nachádza sa tam väčšie množstvo odpadu (plechovky, PET flaše, plasty, krabice, plechovice od farby, beton,...) ako aj orezané konáre a invázne javorovce.

Ďakujem

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania