Ulica Rybníková-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mária 08. januára 2021

Na Rybníkovej ulici pri športovej hale,medzi chodníkom a cyklochodníkom je poškodená rozvodná skriňa.Von vidieť kabeláž.Dieťatu hrozí prípadbé poranenie elektrickým prúdom

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.