Ulica Martina Benku-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
jano 08. januára 2021

Treba to opraviť.

11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania