Ulica Karola Elberta-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Znecistenie plastovymi flasami a inym stavebnym odpadom.

19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Správa športových a kultúrnych podujatí - technický úsek

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania