Na hlinách-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mária 12. januára 2021

Pri chodniku okolo Gymnázia Jána Hollého je pohodená a poškodená dopravná značka.

12. január 2021

Micro

Tá je tam už dávno. Mydlím, že som ju hlásil.
14. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobý deň,
dopravné značenie bolo nahlásené na opravu v termíne do 31.1.2021. Ďakujeme za porozumenie

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania