Na hlinách-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mária 12. januára 2021

Na Hlinách v sídlisku pri chodniku smerom ku schodom blizsie k Arkadii je poškodené a rozbite verejne osvetlenie.

14. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kryt svietidla bol 13.1. vymenený.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania