Rovná ulica-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Henrieta Havrila 18. januára 2021

Nenahlasujem problém v zmysle vandalizmu, ale žiadosť/prosbu o inštaláciu bezpečného stojiska pre bicykle pred mestkou plavárňou Zátvor. Vďaka.

19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania