Ulica Jiráskova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosim o upratanie stojiska po jednom z pravidelnych najazdov neprisposobivych obcanov. Ziadam o vybudovanie polopodzemneho kontajneroveho stojiska, kedze na sidlisko lincianska sa dako stale zabuda. Dufam bude ziadost tak promtne vyriesena ako osadenie zakazu zastavenia. Dakujem

28. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
16. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Mesto Trnava má záujem riešiť problematiku týkajúcu sa odpadového hospodárstva budovaním polopodzemných kontajnerov postupne na všetkých sídliskách, za účelom vyriešenia problémov s čistotou, poriadkom i s likvidáciou hlodavcov a súčasne s vytvorením parkovacích miest po zrušených stojiskách. Prioritou je budovať polopodzemné kontajnery ucelene, to znamená postupne pre jednotlivé sídliská v rámci mesta. Tento rok sa plánuje dokončiť výstavba polopodzemných kontajnerov na sídlisku PREDNÁDRAŽIE. Stojisko č. 439 bolo vyčistené.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
16. február 2021

Lukáš Vyskoč

Stojisko vycistene nebolo, momentalne je zapadane snehom, ale bordel ostal, ked sa sneh roztopi doplnim foto.
18. február 2021

Lukáš Vyskoč

toto je upratane stojisko...
12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň stojisko bolo vyčistené už pár týždňov dozadu. Prikladáme aktuálne fotografie.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania